Бензо-маслоуловлювачі

Бензо-маслоуловлювачі-1 Бензо-маслоуловлювачі-2 Бензо-маслоуловлювачі-3 Бензо-маслоуловлювачі-4
Модель Продуктивність, л/с Ø вх. и вих. труби D H Ціна євро*
CH - 3 3 110 900 900 825
CH - 6 6 160 1400 900 880
CH - 10 10 200 1400 1500 990
CH - 15 15 250 1900 900 1045
CH - 20 20 300 1900 1500 1100
*розрахунок за продукцію проводиться в національній валюті гривні по курсу НБУ на день оплати замовлення

Пропускна здатність від 3 л / с (залежить від перетину вхідної-відвідної труб).

Висота циліндричного бензо маслоуловлювача не менше 900 мм.

Мінімальний діаметр 900 мм.

Монтаж проводиться в землю в залізобетонні кільця відповідного діаметру.

Виготовляються по кресленнях Замовника (при необхідності фахівці підприємства надають консультацію).

Увага! треба систематично ОБОВ'ЯЗКОВО видаляти нафтопродукти, які збираються на поверхні води.


Бензовловлювачі служать для очищення стічних вод від горючих рідин: бензину, гасу, нафти та ін. Сепаратор нафтопродуктів обов’язковий для промислових підприємств, автозаправочних станцій (АЗС), автомийок, автостоянок та парковок, нафтобаз, логістичних центрів, станцій техобслуговування.

Масловловлювач від «Уніпроф ВВ» вирізняється багатофункціональністю і компактністю за рахунок моноблочної контрукції, поділеної на дві і більше камер. Включає в себе повний цикл очистки від нафтопродуктів: колодязь-розприділювач, камеру для збору осаду (піскоуловлювач), блок з коалесцентним фільтром, фільтр з нетканих абсорбуючих матеріалів (додаткова очистка), систему бай-пасс (для шквального скиду стоків), контрольний колодязь.

Стічні води в пристрої очищуються за допомогою коагуляції (в коалесцентному, основному, фільтрі) та можуть проходити, при необхідності, через фільтр з нетканих матеріалів (додатковий).

Бензомасловловлювач виготовлений з листового поліпропілену, міцного, стійкого до дії навколишнього середовища і агресивних рідин матеріалу від європейських виробників.

Масловловлювач може встановлюватися як в приміщенні, так і на вулиці. Монтаж вимагає суцільної, рівної, гладкої, сухої поверхні.

Додатковою перевагою бензомасловловлювача від наших спеціалістів є установка двох фільтрів (за потреби – і більше), що забезпечує ефективну очистку стічних вод.

Для ефективної роботи гідротехнічного пристрою необхідно систематично видаляти нафтопродукти, які збираються на поверхні води.

Співпрацюймо ефективно, якісно та надійно!

Замовити дзвінок