Колодязі оглядові (колодязі каналізаційні, дренажні, комунікаційні)

Колодязі оглядові (колодязі каналізаційні, дренажні, комунікаційні)-1 Колодязі оглядові (колодязі каналізаційні, дренажні, комунікаційні)-2 Колодязі оглядові (колодязі каналізаційні, дренажні, комунікаційні)-3 Колодязі оглядові (колодязі каналізаційні, дренажні, комунікаційні)-4 Колодязі оглядові (колодязі каналізаційні, дренажні, комунікаційні)-5 Колодязі оглядові (колодязі каналізаційні, дренажні, комунікаційні)-6
Діаметр основної труби (кінети), мм Висота колодязя з лотком, днищем Діаметри виводів, мм
300 від 500 мм 100
400 100-200
500 100-250
600 100-300
700 від 1000 мм 100-400
800
900
1000
1100
1200 і більше

Оглядові колодязі лінійні (прохідні), поворотні (кутові), вузлові (зведені), перепадні (висотні) виготовляються «Уніпроф ВВ» під замовлення.

Колодязі оглядові можуть мати два типи конструкцій: з гофрованої поліпропіленової труби або з поліпропілену.

Мінімальна висота основної труби (кінета) 500 мм. Максимальна задається Замовником, залежно від рельєфу.

Входи і виходи будь-яких діаметрів (від 110 до 400) можуть розташовуватися під потрібними кутами на необхідних висотах.


Колодязі оглядові (ревізійні колодязі) застосовують для систем водовідведення: каналізаційної, ливневої, дренажної, а також для зведення кабельних підземних мереж. За конструкцією можуть бути прохідними, кутовими (поворотними), звідними або перепадними (в залежності від потреб Замовника та рельєфу).

Пластмасові каналізаційні колодязі, до прикладу, можуть бути чи не єдиним виходом для гірської місцевості, при горбистому рельєфі та в недоступних для спецтехніки місцях (н-д: закриті двори-колодязі). Адже вони мають необхідні нестандартні розміри (в т.ч. потрібну висоту), дозволяють врізати вводи – виводи на різній висоті, легкі для транспортування та монтажу. Наприклад, для встановлення колодязя висотою в 5000 мм, Ø 600 мм, потрібні тільки 2 людей. Такий тип конструкції може виконувати функції зміни швидкості потоку, через що його ще називають колодязь гаситель.

Усі колодязі «Уніпроф ВВ» виготовляються з високоякісного поліпропілену. Кришки для колодязів також виготовляються з поліпропілену або застосовуються готові полімерпіщані люки. Перевагою матеріалу є 100% герметизація та гідроізоляція. На відміну від з/б колодязів, поліпропіленові гладкостінні, не мають виступів, що зменшує ймовірність засмічення і продовжує термін експлуатації, а також стійкі до агресивних речовин.

Також можливе виготовлення колодязів на індивідуальне замовлення спеціальної конструкції. Так, до прикладу, ми виготовляли колодязі під системи осніження для гірськолижного курорту Буковель (колодязь працює як направляюча снігової пушки, а також виконує естетичну функцію) та спеціальні колодязі на замовлення ПАТ «Укртелеком» під комунікаційні мережі.

Конфігурація і модифікація колодязів, які ми виготовляємо, різноманітна. Найважливішою перевагою є те, що ми не обмежені стандартним модельним рядом, а можемо виготовити продукцію під Ваші потреби.

Співпрацюймо ефективно, якісно та надійно!

Замовити дзвінок
каналізаційні колодязі, оглядові колодязі, дренажні колодязі
При будівництві будь-яких інженерних систем пластикові оглядові колодязі виявляються незамінними, особливо якщо зведення системи відбувається при відсутності доступу до будівельної техніки.
Складові пластикових оглядових колодязів:
  • набагато легше залізобетонних елементів,
  • герметичні,
  • здатні витримувати чималі навантаження ґрунту,
  • невеликі за габаритами,
  • не вимагають зведення широких котлованів.
Пластикові оглядові колодязі є гідною заміною бетону завдяки легкості монтажу, подальшого обслуговування, вартості і довговічності.
Компанія «Уніпроф» виробляє високоякісні пластикові колодязі різного призначення:.
1. Пластикові каналізаційні колодязі.
2. Комунікаційні колодязі.
3. Пластикові дренажні колодязі.
Компанія «Уніпроф» виготовляє пластикові оглядові колодязі, оскільки даний вид продукції:
  • гнучкий в конструюванні,
  • нескладний у виготовленні під замовлення,
  • герметичний,
  • екологічний,
  • з легкістю монтується навіть при відсутності техніки.