Пластикові оглядові колодязі під замовлення

Пластикові оглядові колодязі під замовлення-1 Пластикові оглядові колодязі під замовлення-2 Пластикові оглядові колодязі під замовлення-3 Пластикові оглядові колодязі під замовлення-4

Оглядові колодязі для приватних будинків від «Уніпроф ВВ» служать для:

каналізаційної, ливневої, дренажної системи, а також для зведення кабельних підземних мереж.

Залежно від необхідного виду, колодязі виготовляються на замовлення з гофрованої пластикової труби або листової пластмаси.

Мінімальна висота основної труби становить 500 мм. Максимальна залежить від рельєфу та вказується Замовником.

Входи і виходи будь-яких діаметрів (від 110 до 250 мм) можуть розташовуватися під потрібними кутами на необхідних висотах.


Якщо Ви є щасливим власником приватного або приміського будинку, то ця інформація саме для Вас. При будівництві варто заздалегідь подбати про облаштування каналізації в приватному будинку, невід’ємною частиною якої є оглядовий (ревізійний) колодязь. У залежності від рельєфу та саме Ваших потреб, ми виготовляємо колодязі на замовлення: прохідні колодязі, кутові (поворотні), звідні та перепадні. У всіх типах конструкцій вхідні та вихідні отвори робимо на необхідній висоті та під потрібним кутом (діаметр від 110 до 250 мм).

Чому варто обрати пластиковий колодязь від «Уніпроф ВВ», а не звичний і більш розповсюджений бетонний колодязь? Розглянемо, чим відрізняються ці 2 види конструкцій, окрім матеріалу, з якого вони виготовлені.

Порівняльна характеристика конструкцій

Пластиковий колодязьБетонний колодязь
Необхідність використання спецтехніки для транспортування та монтажу - +
Можливість самостійного встановлення + -
Складні підготовчі роботи - +
Міцність + +
Стійкість до агресивного середовища (руйнування) + -
Герметичність + -
Герметичність + -
Легкість в обслуговуванні + -

Таким чином, сучасні пластикові колодязі виграють у порівнянні зі стандартними бетонними. Якщо ж говорити про цінову політику, то, врахувавши всі вищевказані моменти (а особливо, ціну транспортування і підготовчих робіт для встановлення бетонних колодязів), пластикові колодязі знаходяться у тій же ціновій категорії. Також, вони не потребують великої площі під встановлення, мають більш естетичний вигляд. І, на відміну від бетонного колодязя (який закривається важким чавунним люком, що у підсумку ускладнює обслуговування), пластикові колодязі закриваються легкою кришкою з листового поліпропілену або полімерпіщаним люком. Це означає, що при потребі Ви можете усунути засмічення самостійно.

Завдяки можливості виготовлення пластикових колодязів на замовлення (нестандартних розмірів, у т.ч. потрібної висоти), пластмасові колодязі є оптимальним вирішенням для приватних будинків у гірській місцевості (горбистому рельєфі) та в важкодоступних місцях (закриті двори-колодязі, де немає під’їзду для спецтехніки).

Також «Уніпроф ВВ» виготовляє ливневі (дощоприймальні) колодязі, обладнані пісковловлювачем (для твердих залишків стоку: листки, пісок і т.д.) та дренажні колодязі для осушення землі при надмірній кількості опадів та високому рівні ґрунтових вод.

Співпрацюймо ефективно, якісно та надійно!

Замовити дзвінок