Жироуловлювачі (сепаратори для жирів зі стічних вод)

Жироуловлювачі (сепаратори для жирів зі стічних вод)-1 Жироуловлювачі (сепаратори для жирів зі стічних вод)-2 Жироуловлювачі (сепаратори для жирів зі стічних вод)-3
Марка Розмір(мм) Кільк. побутових мийок Пропускна здатністьм. куб/год Пропускна здатність л/с
ЖУ-01 400х200х300 1 0,18 0,05
ЖУ-05 500х300х400 2 0,61 0,17
ЖУ-06 600х300х400 3 0,72 0,20

Пропускна здатність від 0,05 л / с до 0,2 л / с (залежить від перетину вхідної-відвідної труб).

Увага! З ЖУ треба систематично ОБОВ'ЯЗКОВО видаляти жир, який збирається на поверхні води.


Жировловлювач під мийку (сепаратор жиру) – незамінний на кухні Вашої квартири та приватного будинку. Це пристрій, який відділяє масло та жир від води, залишаючи їх на поверхні. Таким чином, жироловка зберігає каналізацію від забруднень і не дає засмічуватися трубам.

Жировловлювач від «Уніпроф ВВ» виготовлений з поліпропілену високої якості, міцний та надійний. Окрім того, не займає великої площі, простий в обслуговуванні. Великою перевагою жироловки нашого виробництва є можливість виготовлення на замовлення, за Вашим кресленням.

Співпрацюймо ефективно, якісно та надійно!

Замовити дзвінок

Жировловлювачи (жировловлювач під мийку)

Жировловлювач під мийку- в яких випадках варто придбати?

Гостре питання покупки побутового жировловлювача виникає за наявності заміського або приватного будинку в зв’язку із відсутністю централізованої каналізації. Також встановлюють сепаратор жиру в квартирах де щоденно готують їжу.
Жировловлювачі під мийку вважають перш початковим етапом в системі очищення, який відділяє та затримує жирові забруднення від стічних вод і підвищує дієвість наступних етапів очищення зливних стоків, що потрапляють до каналізації.
Жировловлювачі для кухні стали популярними у світовій практиці завдяки наступним характеристикам:
• Компактність (розташування безпосередньо під мийкою / або поблизу неї);
• Простота в обслуговуванні (перевага надається сепараторам жиру зі знімними змінними накопичувачами).
Компанія «Уніпроф» пропонує великий вибір і промислових, і побутових жировловлювачів доступної цінової категорії, що здатні відчутно подовжити період експлуатації не тільки інженерних мереж, каналізаційних трубопроводів, насосних станцій, а й очисних споруд, і також систем очищення стічних вод.